SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
138 400 €
(2 307 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
бул. България

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🙏 С всяка сделка ние от Diamond Home помагаме! 💎 Даряваме процент от нашата комисионна на Фондация Вярвай - организация, която подпомага хора, бор...

Ostalo
Starost oglasa: 110 dni
Posodobljeno: 110 dni

Lokacija

бул. България
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ДАЙМЪНД ХОУМ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Podobni oglasi