SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 000 €
(1 203 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
148 m²
Венера

spalnicaatypical
površina148 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🌱 Естети Хоумс Уест II 🌱 📌гр. Стара Загора, кв. Железник - изток 🌱 🏠 Многостаен апартамент, състоящ се от антре, дневна с кухня, 3спални, баня с...

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 118 dni

Lokacija

Венера
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЕСТЕТИ - СТРОИТЕЛНА КОМПАНИЯ

Podobni oglasi