SUPA24
71 000 €
(1 268 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
56 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🔥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 🔥ЦЕНА БЕЗ АНАЛОГ! ОФЕРТА 18051 🏡 ГОЛД ИМОТИ Ви предлага за продажба двустаен апартамент в новостроящ се бутиков комплекс в ...

Ostalo
Starost oglasa: 126 dni
Posodobljeno: 126 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛД ИМОТИ

Podobni oglasi