SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
124 999 €
(1 866 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

оф.24823 ТОП ЛОКАЦИЯ! СРЕДЕН ЕТАЖ! Предлагаме Ви да закупите чудесен двустаен апартамент със следното разпределение: Просторен хол с кухненски бокс, ...

Ostalo
Starost oglasa: 128 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi