SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
108 000 €
(1 612 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
Христо Ботев

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамент в нова сграда с отлична локация до Медицински факултет и Тракийски университет Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разп...

Ostalo
Starost oglasa: 128 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА

Podobni oglasi