SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
142 166 €
(1 562 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
91 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

TRIVIUM ESTATE има удоволствието да Ви предложи за продажба тристаен апартамент, разположен в кв. Христо Смирненски, гр. Пловдив. 📐 Площ: 91 кв.м �...

Ostalo
Starost oglasa: 150 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТРИВИУМ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi