SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
232 999 €
(1 574 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
148 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina148 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 3350. ПРЕД АКТ 16! МАЛКА БУТИКОВА СГРАДА - ГРЕБНА БАЗА! Предлагаме ви тристаен апартамент с югоизточно изложение в района на Гребн...

Ostalo
Starost oglasa: 150 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Podobni oglasi