SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
80 000 €
(1 290 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
62 m²
бул. Христо Ботев

spalnicaatypical
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава апартамент, старо строителство панел, в Централната част на квартал Възрожденци, недалеч от Ориентала. Жилището е с чиста площ 62 кв.м. и се...

Ostalo
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 158 dni

Lokacija

бул. Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТБС БГПРОПЪРТИС

Podobni oglasi