SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
165 000 €
(1 146 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
144 m²
бул. Христо Ботев

spalnicaatypical
površina144 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава апартамент, ново тухлено строителство в завършен вид, с акт 16, в квартал Възрожденци, недалеч от кафе Карамел . Жилището е с обща площ 144...

Ostalo
Starost oglasa: 419 dni
Posodobljeno: 412 dni

Lokacija

бул. Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТБС БГПРОПЪРТИС

Podobni oglasi