SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
310 000 €
(4 429 € / m²)
Prodaja
5
1
70 m²
Vallée des Loups, Messancy

spalnica5
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

L’agence Immobilière Renov PRO, agence spécialisée dans la vente et l’expertise immobilière, est particulièrement fière de vous présenter EN EXCLUSIVI...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Vallée des Loups, Messancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KELLER WILLIAMS SELECT

Isabelle MESSAGÉ

Podobni oglasi