SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
658 626 €
(5 227 € / m²)
Prodaja
2
2+
126 m²
Harbour Drive, New Providence

spalnica2
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

THIRTY|SIX, a truly unique collection of luxury residences located on world famous and coveted Paradise Island, in The Bahamas.

Blending modern chic ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Harbour Drive, New Providence
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lightbourn Realty

Podobni oglasi