SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
233 278 €
(1 822 € / m²)
Prodaja
2
2+
128 m²
Bimini Bay Way, Bimini

spalnica2
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience the unmatched charm of island living just 48 nautical miles from Florida. Bimini blends world-class marinas, fishing clubs, fine dining, an...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Bimini Bay Way, Bimini
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lightbourn Realty

Podobni oglasi