SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 899 000 €
(18 260 € / m²)
Prodaja
3
1
104 m²
Waltergasse, Wieden

spalnica3
površina104 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Großzügige Wohnung im modernen Stil in der Argentinierstraße, 1040 Wien Zum Verkauf steht eine ca. 104m² große, stilvolle möblierte Luxuswohnung im 4...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Waltergasse, Wieden
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ImmoTrading GmbH

Podobni oglasi