SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
139 000 €
(2 527 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Reichenau

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Patergassen, malá obec v blízkosti 4 lyžařských areálů.

Nabízíme k prodeji ideální rekreační byt cca 55 m2 ve 2. patře udržovaného domu.
Byt má 2 ...

opremljeno
Starost oglasa: 271 dni
Posodobljeno: 113 dni

Lokacija

Reichenau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Regata Reality

Ing. Dušan Macháček

Podobni oglasi