SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
395 000 €
(5 896 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Grabenweg, Öblarn

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

RUHIGE SCHÖNE AUSSICHTSLAGE - EINFACH ANKOMMEN UND EINZIEHEN.
Ein wirklich modernst ausgestattetes Appartement wird hier angeboten.
Tolle Raumaufteil...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledLočeni wcTuš kabinaKuhinjski aparatiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Grabenweg, Öblarn
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SkyLead Real GmbH - Graz

Podobni oglasi