SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
340 400 €
(10 315 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
33 m²
Mayrhofen

spalnicaatypical
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zum Verkauf stehen fünf hochwertige Apartments in touristischer Widmung in Mayrhofen – einem der gefragtesten Ganzjahres-Ferienorte Tirols. Die Einhei...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Mayrhofen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Podobni oglasi