SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
599 000 €
(3 941 € / m²)
Prodaja
5
2+
152 m²
Roseggerstraße, Lustenau

spalnica5
površina152 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lichtdurchflutet und ruhig.
+ 18qm große Terrasse
+ 1 Badezimmer mit Wanne und WC
+ 1 Badezimmer mit Dusche und WC
+ 4 separate Zimmer + großzügiger W...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Roseggerstraße, Lustenau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SkyLead Real GmbH - Bregenz

Podobni oglasi