SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
337 000 €
(3 919 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Hauptplatz, Korneuburg

spalnica4
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zentrumsnah, mit Lift, Balkon und Tiefgaragenplatz - präsentiert sich diese spannende und renovierungsbedürftige Immobilie in Korneuburg Stadt. Eine i...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Hauptplatz, Korneuburg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SkyLead Real GmbH - Wien

Podobni oglasi