SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 400 000 €
(10 811 € / m²)
Prodaja
3
2+
222 m²
Sonnental, Kitzbühel

spalnica3
površina222 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese außergewöhnliche Wohnung im 2. Obergeschoss eines Hauses mit nur fünf Wohneinheiten vereint Großzügigkeit, Eleganz und höchsten Wohnkomfort. Auf...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Sonnental, Kitzbühel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Podobni oglasi