SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
366 568 €
(3 703 € / m²)
Prodaja
5
2+
99 m²
Hermagor-Pressegger See

spalnica5
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

5 Luxury Apartments For Sale in Rattendorf AustriaEsales Property ID: es55548975 apartments – 1bd,2bd,3bd,4bd,5bdRattendorf, 9631 Tröpolach, AustriaDe...

opremljeno
Starost oglasa: 171 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Hermagor-Pressegger See
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Esales Property LTD.

Peter Chambers

Podobni oglasi