SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
485 000 €
(5 706 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Kötschachtal, Gastein

spalnica3
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Einzigartige Chance auf eine Neubau-Etagenwohnung in 5640 Bad Gastein im Ortsteil Bad-Bruck: In sechs charmanten Wohnhäusern mit wenigen Einheiten gen...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Kötschachtal, Gastein
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Real GmbH

Podobni oglasi