SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
362 000 €
(6 033 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Kötschachtal, Gastein

spalnica2
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Einzigartige Chance auf eine Neubau-Etagenwohnung in 5640 Bad Gastein im Ortsteil Bad-Bruck: In sechs charmanten Wohnhäusern mit wenigen Einheiten gen...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Kötschachtal, Gastein
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Real GmbH

Podobni oglasi