SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
339 000 €
(3 685 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Weg 1, Favoriten

spalnica4
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Diese Etagenwohnung in 1100 Wien überzeugt durch eine gut nutzbare Raumaufteilung auf einer Ebene und einen hochwertigen Echtholz-Parkettboden. Die Wo...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Weg 1, Favoriten
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Real GmbH

Podobni oglasi