SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
179 500 €
(3 452 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
52 m²
Weg 1, Favoriten

spalnicaatypical
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese charmante 52 m² Etagenwohnung in 1100 Wien bietet ein Zuhause zum Wohlfühlen ? ideal für Singles oder Paare, die urbanes Leben und Ruhe verbinde...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Weg 1, Favoriten
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Real GmbH

Podobni oglasi