SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
520 000 €
(9 123 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Josefsplatz, Baden

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese elegante 2-Zimmer-Gartenwohnung vereint zeitgemäße Architektur, hochwertige Ausstattung und eine der begehrtesten Lagen Badens ein echtes Prest...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Josefsplatz, Baden
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SkyLead Real GmbH - Wien

Podobni oglasi