SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 950 000 €
(14 662 € / m²)
Prodaja
4
2+
133 m²
Wildparkweg, Aurach bei Kitzbühel

spalnica4
površina133 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese Neubauwohnung befindet sich in Aurach, nur einen kurzen Spaziergang vom Golfplatz Eichenheim entfernt. Wenige Minuten mit dem Auto entfernt lieg...

Ostalo
Starost oglasa: 122 dni
Posodobljeno: 122 dni

Lokacija

Wildparkweg, Aurach bei Kitzbühel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEAM Höfinger GmbH

Podobni oglasi