SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 650 000 €
(10 577 € / m²)
Prodaja
3
2+
156 m²
Carretera dels Vilars

spalnica3
površina156 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Habitatge plurifamilirar dúplex de 174,3m² construïts distribuïts en 2 plantes.
Es compon de planta baixa amb sala d’estar i cuina en un sol ambient a...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Carretera dels Vilars
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ORADA REAL ESTATE

Podobni oglasi