SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 450 000 €
(11 694 € / m²)
Prodaja
2
2+
124 m²
Carretera dels Vilars

spalnica2
površina124 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Este espectacular Ático en venta ofrece una combinación perfecta de comodidad y estilo. Con 124 m² construidos, cuenta con 2 amplios dormitorios y 3 b...

Ostalo
Starost oglasa: 115 dni
Posodobljeno: 92 dni

Lokacija

Carretera dels Vilars
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

2 Experts & Realties

Podobni oglasi