SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
335 050 €
(5 235 € / m²)
Prodaja
1
1
64 m²
La Pleta de Soldeu

spalnica1
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Et presentem aquest encantador apartament de 65 m², situat en una de les zones més boniques i valorades d'Andorra, en ple entorn de Soldeu, El Tarter ...

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

La Pleta de Soldeu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliària D'Encamp

Podobni oglasi