SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
800 000 €
(8 602 € / m²)
Prodaja
2
2+
93 m²
Rotonda del Tarter

spalnica2
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Discover this magnificent new work located in El Tarter. With an area of 93.67 m2, this property offers a modern and spacious space to enjoy to the fu...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorTuš kabinaKuhinjski aparatiKaminLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 151 dni

Lokacija

Rotonda del Tarter
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Andorra SIR

Podobni oglasi