SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
870 000 €
(21 750 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Avinguda Verge de Canòlich

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Oportunitat per a inversors. Us oferim un lot de quatre apartaments situats en un edifici de qualitat, al centre de Sant Julià.~~Actualment llogats, a...

Ostalo
Starost oglasa: 355 dni
Posodobljeno: 354 dni

Lokacija

Avinguda Verge de Canòlich
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Duplex Immobiliària

Podobni oglasi