SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
73 320 €
(1 466 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Hotel Princ, Bashkia Kavajë

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

INVESTICE: Moderní apartmán 2+kk v projektu Vizion 2 s bazénem Mali i Robit
Představujeme vám exkluzivní příležitost ke koupi apartmánu v prestižním ...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Hotel Princ, Bashkia Kavajë

Infrastruktura in storitve v okolici

Molík reality s.r.o.

Jan Teleki

Podobni oglasi