SUPA24
3 881 €
(62 € / m²)
Oddaja
Atipične
1
63 m²
Jungstrasse, Zürich

spalnicaatypical
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mitten im Zentrum von Oerlikon - nur wenige Minuten vom Bahnhof entfernt, liegt diese 2.5-Zimmer-Dachmaisonettewohnung. Die Wohnung glänzt durch einen...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Jungstrasse, Zürich
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Wincasa AG

Podobni oglasi