SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 933 €
(55 € / m²)
Oddaja
Atipične
1
71 m²
Friedhofstrasse, Zürich

spalnicaatypical
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Willkommen in Ihrer neuen 2.5-Zimmer-Attikawohnung im beliebten Zürcher Quartier Altstetten einem Ort, an dem Licht, Weitblick und modernes Wohnen ha...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Friedhofstrasse, Zürich
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi