SUPA24
731 €
(61 € / m²)
Oddaja
1
1
12 m²
Probsteistrasse, Zürich

spalnica1
površina12 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Es handelt es sich hierbei um ein Tauschangebot. (Anbieter-ID: 441345) Hello, I'm looking to find a bigger and private 3.5 flat or bigger for me and m...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Probsteistrasse, Zürich
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tauschwohnung GmbH

Podobni oglasi