SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 191 €
(53 € / m²)
Oddaja
3
1
60 m²
Bombachsteig, Zürich

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zu vermieten per sofort oder nach Vereinbarung eine schöne 3,5 - Zimmer Gartenwohnung mit Wohnfläche 60 m2 und Wintergarten 15 m2 Die Wohnung erschei...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 165 dni

Lokacija

Bombachsteig, Zürich
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hauseigentümerverband Zürich

Podobni oglasi