SUPA24
2 065 €
(138 € / m²)
Oddaja
Atipične
1
15 m²
Route de Vallaire, Saint-Sulpice

spalnicaatypical
površina15 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This modern studio caters for all your everyday needs. Moreover, thanks to its sophisticated layout, the apartment ensures maximum comfort in a compac...

Ostalo
Starost oglasa: 282 dni
Posodobljeno: 134 dni

Lokacija

Route de Vallaire, Saint-Sulpice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

UrbanHome

Podobni oglasi