SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
9 967 €
(105 € / m²)
Oddaja
3
2+
95 m²
Calle Puerto, Málaga

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this beautifully renovated 3-bedroom apartment in the heart of Málaga, Andalucía. Spanning 100m², this modern living space boasts an abundanc...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaNaravna svetlobaVarovanjeKuhinjski aparatiPralni strojPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Calle Puerto, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Victoria

Podobni oglasi