SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
20 000 €
(91 € / m²)
Oddaja
3
1
220 m²
Calle del Barquillo, Madrid

spalnica3
površina220 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

تقدم شركة BARNES Madrid هذه الشقة الاستثنائية في منطقة «جستيسيا»، اكتشف هذه الشقة الفاخرة والحصرية المصممة لمن يقدرون الفخامة الرصينة والأناقة المعاصر...

opremljeno
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Calle del Barquillo, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Madrid

Podobni oglasi