SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
5 417 €
(80 € / m²)
Oddaja
2
1
68 m²
Rua do Garrido, Lisboa

spalnica2
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment in Areeiro for rent.
The apartment has recently undergone improvement works, including replacement of the window frames at the rear of the b...

Ostalo
Starost oglasa: 95 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua do Garrido, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Atlântico

Podobni oglasi