SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
17 333 €
(144 € / m²)
Oddaja
3
2+
120 m²
Rua Mário Botas, Lisboa

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3-Bedroom Apartment Expo South, Lisbon
Discover the perfect balance between comfort, modern living, and a prime location.
This stunning 143 m² three...

Ostalo
Starost oglasa: 117 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rua Mário Botas, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Nações

Podobni oglasi