SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
6 067 €
(135 € / m²)
Oddaja
1
1
45 m²
Rua de Campolide, Lisboa

spalnica1
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Disponível para arrendamento um sofisticado T1 de 55 m², inserido no exclusivo Edifício INN Campolide, na Rua de Campolide, Lisboa. Este empreendiment...

Ostalo
Starost oglasa: 227 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Rua de Campolide, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 CasaBela

Podobni oglasi