SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
14 000 €
(163 € / m²)
Oddaja
3
1
86 m²
Kuldīgas iela

spalnica3
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We offer for your attention this luxurious apartment in the heart of Jurmala – Bulduri. It is located in a very convenient area, between the seaside a...

Ostalo
Starost oglasa: 243 dni
Posodobljeno: 242 dni

Lokacija

Kuldīgas iela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Mercury Group

Alina Merca

Podobni oglasi