SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 830 €
(52 € / m²)
Oddaja
1
1
35 m²
Boulevard Vivier-Merle, Lyon

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The studios and apartments have a kitchenette equipped with amenities, a fridge and a microwave, free Wi-Fi access, a desk, a private bathroom and a T...

opremljeno
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Boulevard Vivier-Merle, Lyon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homelike

Podobni oglasi