SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 331 €
(61 € / m²)
Oddaja
Atipične
1
22 m²
RUA HERCILIO LUZ, Itajaí

spalnicaatypical
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Aluguel de Sala Comercial em Espaço de consultórios Médicos.
Bairro Ariribá | Balneário Camboriú

Localização: situado no bairro Ariribá, regiã...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA HERCILIO LUZ, Itajaí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Podobni oglasi