SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba; razgled, naravna svetloba, sodoben slog, talne ploščice
Dnevna soba
9 343 €
(64 € / m²)
Oddaja
3
1
146 m²
New Providence

spalnica3
površina146 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience luxury living at Goldwynn Residences with breathtaking ocean views from both the master bedroom and living room. Enjoy convenient amenities...

Ostalo
Starost oglasa: 363 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

New Providence
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Bahamas

Podobni oglasi