SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
302 075 €
(1 777 € / m²)
Predaj
2+1
170 m²
ตําบลกมลา

miestnosti2+1
plocha170 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This is a extra large two bedroom condo for sale set in a garden like surrounding. The unit has nice mountain views and a partial sea view from the m...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

ตําบลกมลา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate