SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
277 467 €
(5 549 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²
moo 3 soi 12, ตําบลกมลา

miestnosti1+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Located only 380 meters from Kamala Beach a new high-end development is now available for sale. The project consists of 227 studio and one-bedroom un...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

moo 3 soi 12, ตําบลกมลา
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate