SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
401 475 €
(4 226 € / m²)
Predaj
2+1
95 m²
Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล

miestnosti2+1
plocha95 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This stunning 3-bedroom condo is your gateway to ultimate relaxation, located within the luxurious Mida Grande complex, just 700 meters from pristine...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate