SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
315 209 €
(4 635 € / m²)
Predaj
2+1
68 m²
Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล

miestnosti2+1
plocha68 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

New two bedrooms air-conditioned apartment with seaview for sale in a huge 5 star luxury resort. It is only 700 m. to Surin beach. This large apartme...

zariadený
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Siam Real Estate